Przepływomierz sygnalizator UUS-01 z przetwornikami zanurzeniowymi do ciągłego pomiaru poziomu metodą kontaktową w zbiornikach pionowych stalowych.

Opis

Przepływomierz w modyfikacji UUS-01 dla zbiorników pionowych stalowych przeznaczony jest do ciągłego pomiaru poziomu metodą kontaktową w zbiornikach pionowych stalowych w środowiskach dźwiękochłonnych: lekkie produkty naftowe, skroplony gaz węglowodorowy, oleje, alkohole, rozpuszczalniki, woda oraz inne płyny przewodzące dźwięk.

Materiały mające kontakt ze środowiskiem: stal nierdzewna 12X18H9T; rurka szklana z tworzywa sztucznego TSPP-EI, pokryta podkładem antystatycznym EN-599; stal St10.

Zakres pomiaru poziomu od powierzchni promieniującej czujnika AD1, będącego częścią przetwornika zanurzeniowego i przeznaczonego do pomiaru poziomu, do sekcji ciecz/gaz przez grubość cieczy – od 100 do 12000 mm.

Bezwzględny błąd pomiaru (instrumentalny) ± 1,0 mm.

Zapewnia pomiar poziomu wody użytkowej w zakresie przewidzianym konstrukcją przetwornika zanurzeniowego.

W razie potrzeby przepływomierz może być dodatkowo wyposażony w przetworniki do aplikowania (zobacz Opis przepływomierza w modyfikacji UUS-00).

Przepływomierze wyposażone są w interfejsy RS-232, RS-485 i mogą być podłączone do: komputera osobistego ze specjalistycznym oprogramowaniem, zautomatyzowanego systemu sterowania procesami technologicznymi.

TOP