Samoobsługowy terminal z interfejsem dotykowym idealnie sprawdzi się w restauracjach typu fast food, stacjach paliw, hotelach, innych sferach obsługi klientów. Terminal może służyć zarówno w celach przedsprzedaży, jak i do pełnego cyklu wyboru oraz płatności za towary/usługi.

Opis

Zalety:
– Duży, wygodny 27-calowy ekran, specjalnie zaprojektowany w sposób, aby osoby niepełnosprawne mogły również komfortowo korzystać, zamawiać oraz płacić za zamówienia.
– Kompletny zestaw narzędzi do samodzielnego zamawiania i płatności: skaner kodów kreskowych (do identyfikacji produktu lub karty klienta), drukarka (fiskalna lub niefiskalna), terminal płatniczy, moduł NFC, kamera.
– 3 sposoby montażu sprzętu: na podłodze, blacie roboczej lub na ścianie.
– Płatność bezgotówkowa.
– System POS – komputer nastawiony na stabilną pracę w trybie 24/7

Dodatkowe funkcje:
– Wyświetlacz. Możliwe jest umieszczenie wyświetlacza o różnych przekątnych od 12 do 42 cali i więcej, różnej rozdzielczości, jasności oraz funkcjonalności, z interfejsem dotykowym i połączeniem przez API z systemem księgowym przedsiębiorstwa. Interfejs może być podobny do systemu front-office, stosowanego w kasie, lub konfigurowany indywidualnie. Możliwe jest również modelowanie i tworzenie interfejsu zgodnie z potrzebami klienta, w tym: z wykorzystaniem symboli korporacyjnych.

– Projekt obudowy. Obudowa jest zaprojektowana na podstawie cech pomieszczenia oraz modelu sprzętu: może być kompaktowy lub duży, podłogowy lub ścienny, mieć dodatkowe półki i oznaczenia, być wykonany w firmowym stylu, kolorystyce itp.

– Wyposażenie. Istnieje możliwość wbudowania w sprzęt dodatkowego wyposażenia, takiego jak komputer sterujący, drukarka paragonów lub rejestrator fiskalny, skaner, terminal płatniczy, itp.

– Integracja z oprogramowaniem. Dla pełnowartościowej pracy terminala samoobsługowego konieczna jest jego integracja z oprogramowaniem używanym przy kasach. Jeśli Państwa front-office obsługuje interfejs dotykowy, jest możliwość rozważyć użycie go na terminalu samoobsługowym. Jeśli nie – wymagane jest oddzielne oprogramowanie i jego integracja.

TOP