ND Group - NASTAWIENIE NA PRZYSZŁOŚĆ

Dbanie o bezpieczną przyszłość już dzisiaj jest obowiązkiem każdej świadomej osobowości.

Prezentowany przez nas sprzęt jest gwarancją troski o bezpieczną i zdrową przyszłość naszej planety. Zadbaj o kolejne pokolenia i Ty!

Ekspertyza

Dla każdego projektu wykonujemy profesjonalną ekspertyzę

Znakowanie

Projektujemy sprzęt z Państwa logo

Jakość i bezpieczeństwo

Potwierdzone certyfikatami na sprzęt oraz ISO 9001:2015

Orientacja na klienta

Produkujemy sprzęt specjalnie na zamówienie klienta

Stosunek jakości do ceny

Gwarantujemy dobrą cenę oraz wysoką jakość sprzętu

ND Group - o firmie

W ciągu 25 lat istnienia firmy wiele się nauczyliśmy i wiele osiągnęliśmy. Ale świat nie stoi w miejscu, tworząc nowe dylematy. Nasz zespół przyjmuje je jako wyzwanie, a to zmusza nas do ciągłego poszukiwania nowych pomysłów, rozwiązań, kierunków oraz strategii.

Lata ciężkiej pracy w dziedzinie technologii oraz konsekwentna polityka w realizacji własnej wizji sprawiły, że firma stała się pełnoprawną marką. Teraz ND Group - to nie tylko wysoce profesjonalny zespół, ale również lider w środowisku profilowym.

Jednak status, jaki daje nam marka, nie tylko dodaje entuzjazmu, zapału do pracy, ale także zobowiązuje. Siła marki wyraża się w stopniu wpływu na społeczeństwo oraz rynek, dlatego wymaga humanitarnego samostanowienia na poziomie kultury korporacyjnej, naszych wartości oraz misji globalnej.

Właśnie dlatego świadomie pracujemy nad humanitarnym celem marki - filozofią korporacyjną firmy, która odzwierciedla się w codziennej pracy jej pracowników na rzecz budowania lepszej, zdrowej oraz pomyślnej przyszłości. Dla nas jest to odpowiedź na pytanie: „Jaki będzie nasz kolejny krok w celu zmiany świata na lepsze?”.

0

lat doświadczenia

0

przedstawicielstw w krajach świata

0

partnerów

0

klientów

????

“Przyszłość zależy od tego, co robisz dzisiaj.”

Gandhi

TOP